EBROGYM FIGHT NIGHT 22 LUTEGO W TCZEWIE

Już 22 lutego tczewscy kibice pięściarstwa będą świadkami czwartej w historii naszego miasta gali boksu zawodowego. „EbroGym Fight Night” organizowane przez Tymex Thunder Promotions oraz Piecobiogaz Boxing Team i tym razem powinno dać wielkie emocje sympatykom szermierki na pięści. Oprócz czterech walk zawodowych zobaczymy pojedynki MMA oraz starcia amatorskie. W walce wieczoru wystąpi jedyny profesjonał z naszego miasta, Patryk Litkiewicz (11-3, 5 KO). Jego walka odbędzie się na dystansie sześciu rund, a oponenta poznamy w najbliższym czasie.

Ponadto między linami zaprezentuje się faworyt malborskiej publiki, Mateusz Kaniecki (4-1, 4 KO). Jego występ zaplanowano na cztery rundy. Trzecim pojedynkiem zawodowym na tczewskiej gali będzie występ niepokonanego Bartłomieja Wańczyka (13-0, 6 KO) z Poznania, który gościnnie zaboksuje sześć rund. W mieszanych sztukach walki kibice podziwiać będą umiejętności Krystiana Kaszubowskiego oraz Mateusza Seroczyńskiego z MMA Team Tczew. Zobaczymy również walki amatorskie. Bardzo prawdopodobnie, że to nie koniec atrakcji „Ebro Gym Fight Night”, jednak póki co organizatorzy nie chcą zdradzać szczegółów.

Transmisję z gali przeprowadzi telewizja Tetka TV. Sponsorem tytularnym gali jest EbroGym. Bilety na galę do nabycia są w Centrum Komórek Manhattan (ul. Żwirki 42), w Siłowni EbroGym (ul. Jagielońska 55) oraz w TP Agencji Reklamowej (ul. Jagielońska 55) w cenach od 29zł do 100zł przy ringu. W rozwinięciu prezentujemy plakat imprezy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
KOMENTARZE (1-50)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.