Marcin Najman wraca na ring !

Marcin Najman (15-4, 11 KO) poinformował za pośrednictwem Facebooka, że po raz kolejny zdecydował się na wielki powrót. "El Testosteron" pod koniec ubiegłego roku stwierdził, ze zamierza pożegnać się z aktywnym uprawieniem boksu i zająć się organizowaniem gal. Dzisiaj Najman wyjawił, że jednak wróci na ring, a pierwszą walkę stoczy w październiku tego roku.KONIEC PEWNEJ EPOKI

Tomasz Adamek nie musi już nic nikomu udowadniać. Wczoraj wyraźnie poczuliśmy, że oto na naszych oczach zakończyła się pewna epoka. Lata 2005-2014 to była w historii polskiego boksu zawodowego era Adamka, podobnie jak wcześniej w latach 1996-2005 mieliśmy czas Andrzeja Gołoty. Niezależnie od malkontenctwa internetowych hejterów, nikt nie jest w stanie odebrać Góralowi jego zasług  mistrzostwa świata prestiżowych federacji w dwóch kategoriach wagowych, wspaniałych batalii z Briggsem, wielkich zwycięstw nad Ulrichem, Bellem, Cunninghamem (w pierwszej walce), Banksem czy Arreolą, wreszcie utrzymywania się przez cztery lata w ścisłej światowej czołówce wagi ciężkiej.


EBROGYM FIGHT NIGHT 22 LUTEGO W TCZEWIE

Już 22 lutego tczewscy kibice pięściarstwa będą świadkami czwartej w historii naszego miasta gali boksu zawodowego. EbroGym Fight Night organizowane przez Tymex Thunder Promotions oraz Piecobiogaz Boxing Team i tym razem powinno dać wielkie emocje sympatykom szermierki na pięści. Oprócz czterech walk zawodowych zobaczymy pojedynki MMA oraz starcia amatorskie. W walce wieczoru wystąpi jedyny profesjonał z naszego miasta, Patryk Litkiewicz (11-3, 5 KO).